İnovasyonlar

 Tek fabrikada, aynı deneyimli ustalarla, ISO güvencesiyle  ürettiğimiz her rakı şişesinde aynı tadı bulmanız mümkün. 

 

İyi kalitede, lezzetli bir rakı elde edebilmek için Anadolu'nun en kaliteli üzümlerinin toplanması, şıranın doğru mayalanması, iyi kalite anasonlar seçilmesi, doğal kaynak sularından beslenen mineral dengesi ayarlanmış suyun kullanılması, özenle uyguladığımız yöntemlerden sadece birkaçı.

Anason tohumları stoklanmadan önce yabancı maddeler özenle ayrılmakta ve tohumun içerdiği anason esansının korunması için hijyenik koşullara sahip dış etkilerden izole edilmiş depomuzda stoklanmaktadır. Bunları mümkün olabilecek en kusursuz biçimde uygulayabilmek amacıyla sistemimiz, geleneksel tariflere göre işleyen fakat insan hatasını en aza indirecek biçimde tam otomatik olarak yapılandırılmıştır. Elde edilen rakıyı en az 30 gün boyunca dinlendirerek içimini daha yumuşak hale getiriyoruz.

Efe Rakı'nın özelliklerinden bir diğeri de kapağının tüm dünya devi alkollü içecek firmalarının kullandığı 'Guala' kapak olmasıdır. Rakılarımızın üretim bilgileri ambalaj üzerinde lazer ile silinmesi imkansız biçimde, şişe ve kapağa aynı anda yazılır. Kopyalanması mümkün değildir. İşte tüm bu özellikler ve özen ile sizlere özlediğiniz güzel rakının tadını yeniden hatırlatmak istedik. Rakılarımızı güvenle ve keyifle tüketebilirsiniz. Afiyet olsun...