Fabrika

İzmir de bulunan fabrikamız 28.454 m2 alanda kuruludur.

İki adet hammadde deposu, malzeme ve endüstriyel ürünler deposu ve ayrıca ürün deposu bulunmaktadır.


Çalışma pozisyonları ve maksimum verim gözetilerek çözümlenmiş sistemimizde; Yaş üzüm ve kuru üzüm işleme, fermantasyon, suma distilasyonu, iki ayrı ünite rakı distilasyonu, rakı söndürme, dinlendirme ve şişeleme bölümleri ile bu bölümlere ait özel ekipmanlar mevcuttur.


Üretim kapasitemize uygun, çeşitli büyüklük ve ebatlarda alkol/ürün stok tankları fabrikamızdaki yeri almaktadır. Tüm donanıma ek olarak, kalite kontrol ve arıtma analiz işlemlerini yapan bir laboratuar da bulunmaktadır.

Faaliyetimize destek sağlayan bakım-onarım atölyeleri, yardımcı tesisler ve arıtma tesisi sistemimizin diğer parçalarıdır. Çevre mevzuatlarına uygun olarak atık yönetimi yapılmakta ve atıklar bu doğrultuda bertaraf edilmektedir.


İşletmemizin ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO-22000 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim sistemleri ve ISO-10002 Müşteri Şikayetleri Kalite Yönetim sistemleri belgeleri vardır.
Tüm Fabrika faaliyetlerimiz bu standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

12.510.000/Yıl litreye varan üretim kapasitemizle sizler için rakının en iyisini üretmeye ve bu gururla büyümeye devam ediyoruz.